Prezes Zarządu
Agnieszka Kamińska
24 267 15 00


Sekretariat
24 267 15 00 
pssplock@pssplock.pl

Rada Nadzorcza
Przewodniczący: Jolanta Urbańska
510 297 985

Główny Księgowy
Joanna Lis
24 267 15 32
fk@pssplock.pl

Dział Techniczny
Kierownik: Roman Skonieczny
24 267 15 08
tech@pssplock.pl

Dział Samorządu i Kadr
Kierownik: Paweł Wachol
24 267 15 05
kadry@pssplock.pl

Dział Finansowo – Księgowy
Kierownik: Małgorzata Rycharska
24 267 15 35
m.rycharska@pssplock.pl

Windykacje
Jadwiga Kania
24 267 15 40
j.kania@pssplock.pl

Piekarnia
Kierownik Jacek Oliwkowski
24 262 87 72 
j.oliwkowski@pssplock.pl

Dział Handlowy 
Dyrektor: Paweł Stawicki
24 267 15 18 
p.stawicki@pssplock.pl
handel@pssplock.pl

Kupcy

  • Anna Bartnicka 24 267 15 19  a.bartnicka@pssplock.pl  – piwo, alkohole, papierosy, napoje, soki
  • Justyna Zalewska 24 267 15 20  j.zalewska@pssplock.pl  – chemia, artykuły przemysłowe
  • Kamila Banasiak  24 267 15 30  k.banasiak@pssplock.pl  – słodycze, ciasta, pieczywo, kawy, herbaty, przetwory mączne
  • Iwona Sarnowska  24 267 15 21  i.sarnowska@pssplock.pl  – przetwory owocowo-warzywne, koncentraty spożywcze, karmy dla zwierząt
  • Magdalena Siwek  24 267 15 23  m.siwek@pssplock.pl  – nabiał, owoce, warzywa, mrożonki, lody, tłuszcze, mięso, wędliny, jaja

Marketing
Katarzyna Zdrojek
24 267 15 25
k.zdrojek@pssplock.pl