Certyfikat w programie Doceń polskie – lipiec 2021

TOP PRODUKTY dla Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców Zgoda w Płocku!

W lipcowej edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” wzięło udział blisko sześćdziesięciu producentów żywności, którzy do oceny zgłosili ponad 130 produktów. Każdy z nich został poddany ocenie przez grono doświadczonych specjalistów wchodzących w skład Loży Ekspertów, którzy indywidualnie oceniali ich smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości.

Po tytuł TOP PRODUKT sięgnęły wyłącznie wyróżniające się specjały, a warunkiem jego uzyskania było zdobycie maksymalnych not we wszystkich kategoriach. W gronie najlepszych znalazły się propozycje Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców Zgoda w Płocku – Chleb mieszany razowy, Chleb mieszany razowy ze słonecznikiem, Chleb zwykły, Bułka wrocławska oraz Bułka poznańska.

Warto podkreślić, że jest to już kolejny sukces Społem PSS Zgoda w Płocku w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie”. Laury zdobyte podczas lipcowej certyfikacji są dowodem na to, że jakość oferty tej firmy utrzymuje się na najwyższym – TOP poziomie. Konsumenci sięgając po powyższe produkty mogą mieć pewność, że mają do czynienia ze specjałami o wyjątkowych walorach, których jakość została szczegółowo zweryfikowana przez niezależne grono doświadczonych ekspertów. Sukces jest tym większy, że w ciągu dziesięciu lat funkcjonowania na rynku, godło „Doceń polskie” wpisało się na stałe w świadomość konsumentów, którzy darzą je zaufaniem i chętnie sięgają po oznaczone w ten sposób produkty. Mają bowiem pewność, że są one rekomendowane przez specjalistów, których opiniom można zaufać.

Program promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku.